Ringa (Urgjent Shitet Banesa ne Prishtine)183/15

Shitet nga: Ringa Sot 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Germis
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE RRUGEN E GERMIS AFER SHKOLLES SHPETIM ROBA E MOBILUAR KOMPLET DHE BEJME NDRRIM,BANESA POSEDON:SALLON ME KUZHIN,2DHOMA GJUMI,BANJO,TERAS
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim