SHES BANES 40m2DARDANI,Kurriz PR. Afer Parkut

Shitet nga: Rexhep 26 Dhj 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR   73 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
- Shitet Banesa 40 m2, në Lagjen DARDANIA ne Prishtine, Afer Parkut te madh te Dardanisë dhe Kurrizit..., Banesa eshte ne KATI E 7...Ashensori (Lifti) punon rregullisht...
- Banesa ka; 1 DhomË SALLON, 1KUZHINË, BANJO, BALLKON, KORIDOR,.. Çmimi = 42000 Euro. BANESA PER MOMENTIN ESHTE E LESHUAR ME QIRA NGA 200 euro/qiraja mujore mund te vazhdoj me pronarin e Ri ...
Per me shum informata Tel. 045/283-303
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim