SHES BANESEN NE BREG DIELLIT-TE SHPIJA E SHENDETIT

Shitet nga: BLEDI ESTATE Dje 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 800 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 38 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Breg te Diellit te Shtepija e Shendetit. Banesa gjindet ne katin e IV eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kere renditje :

kuzhina
dhoma e dites
terasa
banjo
koridor

Banesa posedon ngrohje qendrore me Termokos...

Dokumentacioni ne rregull..

Cmimi i banese per m2 eshte 1100 euro qe ne total i bije 41 800 euro i diskutueshem..

Ofertat tona mund ti shihni ne zyren tone tek posta e madhe, ose ne facebook: Bledi Estate
Kontakti nga ora 09:00 - 20:00
mob: 044 968 171
049 838 866
e-mail: bledi-estate@hotmail.com
viber: +38649 838 866
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim