SHES BANESEN NE DARDANI

Shitet nga: Shitet banesa 10 Mar 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: DARDANI PRISHTINE
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Dardani
BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, KUSHINEN DHE BANJON.
ESHTE PERDHESE DHE CMIMI ESHTE 35000EURO TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES.
LOKACIONI I BANESES ESHTE PRAPA POSTES NE DARDANI .
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN 044 186468 DHE +38649 186468 (VIBER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim