SHES TRUALL--MUNDESI NDERRIMI ---

Shitet nga: TRUALLI 20 Krr 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
SHES 5 OSE 10 ARI TRUALL NE BARDHOSH TE PRISHTINES.TRUALLI KA INFRASTRUKTUR TE PLOT(DALJE NE TE DY ANET E RRUGES NE FORME TE SHKRONJES-- L-- UJI RRYMA DHE KANALIZIMI JAN NE TRUALL). PER INFORMATA TJERA NE 044--333--194== NDERRIM I MUNDESHEM ME BANESE OSE SHTEPI NE PRISHTINE==
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim