SHITET - Banesa 58m² ne Qender te Prishtines

Shitet nga: Rrustem Brahimi 13 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Adresa: Rruga UÇK Kompleksi QAFA B2/24 (Jam pronari nuk jam agjension)

- Banesa ka:
Sallon, kushin+trapezari, dhome gjumi, banjo+wc, ballkon, koridor, bodrum.
- Dokumentacioni i rregullt.
- Kati i 6 (punojnë dy liftat jane te rinje me kartel ne hyrje dhe ne lift vetem banoret qe posedojn kartel) Hapsira neto 58m² (ne metra katror nuk jane llogaritur muret eshte llogaritur hapsira e paster e baneses) Hapsira neto.
- Nxemje qendrore nga TERMO-KOS.
- Banesa blersit i dorzohet me faktura 0.00.
Tel: 045 601 775
Viber: +37745601775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim