SHITET BANESAT NE LAGJEN TE MUHAXHERT

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

810 EUR   900 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
shitet Banesa 85 m2 kati 6-TE gjendet në qendër të prishtin perball ( HOTEL AFA)
• Hyrja në objekt dhe parking Ujë 24h
• Lift të veçant secila hyrje, e ndarë nga lokalet afariste
-BANESA POSEDON
-SALLON
-KUZHIN
-2 DHOMA GJUMI
-BANJO
-BALLKOJ
QMIMI 810 euro per m2
PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim