SHITET BANESA 150M2 MBRAPA TEATRIT KOMBETAR

Shitet nga: DRENI Dje 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender mbrapa Teatrit Kombetar afer bankes Teb , banesa gjindet ne katin e dyte dhe posedon

1 sallon kushine
4 dhoma gjumi
1 koridor
1 banjo
2 ballkonaViber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386(49)/139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim