SHITET BANESA 89 M2

Shitet nga: NNP STANDARD SHPK 08 Sht 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: MATI 1
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
- INFORMATA SHTESE:
- Banesa ështe në ndërtim e siper , banesa posedon : 2 dhoma gjumi 1 sallon ditor 1 kuzhin 1 wc 1 banjo 1 ballkon 1 koridor ,
- Banesa posedon gjithashtu kushtet e pergjithshme si me poshte::
- Vendparkingje te jashtme,
- Rryme 24 ore (mirembajtja e gjeneratorit 24 ore)
- Uje me furnizim 24 ore pa nderprerje,
- Uje i ngrohte – 24h,
- Ngrohje qendrore (te pavarur nga Termokosi dhe shumë efikase. Çmimi eshte rreth 0.85euro/m2)
- Mirëmbajtja e objektit (pastrimi, mirëmbatja e pergjithshme, etj.)
- Vendi per mbeturina
- Mirëmbajtja e liftit – 24h
- Ndriçimi publik (ne hyrje, garazh dhe park)
- Qasje në internet dhe TV kabllovik (IPKO dhe Kujtesa) - Banesa ka shumë afër transportin urban, kopshtin për fëmijë, shkollën fillore, ambulancën etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim