SHITET BANESA E MOBILUAR NE PRISHTINE/ FOR SALE

Shitet nga: DURIM 18 Maj 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ndue Perlleshi
Sipërfaqe: 75.3 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA LUKSOZE, E CILA GJINDET NE PRISHTINE, PERKATESISHT NE RRUGEN B, (TE 13 KATSHET). BANESA ESHTE KATIN 10, DHE KA NJE SIPERFAQE PREJ 75.3m2.
BANESA ESHTE KOMPLET E MOBILUAR ME TE GJITHA PAJISJETE NEVOJSHME SHTEPIAKE/BANESORE. RRYME DHE UJE NON STOP 24 ORE. ASHENSORE NON STOP 24 ORE, ME KARTELE.

BANESA POSEDON:

-- SALLON
-- KUZHINE
-- 2 DHOMA TE FJETJES
-- BALLKON
-- BANJO
-- SHPAJZ
-- ASHENSOR (ME KARTEL)
-- NXEMJE QENDRORE ME RRYME
-- KOMPLET E MOBILEUAR, ME MOBILE SHUME CILESORE
-- FRIZE
-- FRIGORIFER,
-- MAKINE PER LARJEN E ENEVE
-- MAKINE PER LAJREN E RROBAVE
-- TV
-- KABLLOVIK
-- INTERNET (WIRELESS), ETJ, ETJ....

MUND TI SHIHNI EDHE FOTOT.

Apartment is 75.3m2, and it is in the 10th floor. The location of the apartment is STREET B (near sun hill). Apartment it is fully furnished, and it has all the required house equipment’s. For more information, please contact us in these telephone numbers: +377 45/ 242 - 802; +377 45/ 245 - 802; +386 49/ 606 - 010.

YOU ARE WELCOME.

TE INTERESUARIT MUND TE NA KONTAKTOJN NE KETA NUMRA TE TELEFONIT:

+377 45/ 242 - 802; +377 45/ 242 - 802; +386 49/ 606 - 010.

JU MIREPRESIM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim