SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH

Shitet nga: Pirro 16 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NË LAGJEN AKTASH, TË ISH RESTAURANT “RUGOVA” KATI 7, ME SIPËRFAQE 84m2, ME 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, ASHENORË, E RENOVUAR DHE MOBULUAR, ÇMIMI 90.000Є.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim