SHITET BANESA NE AKTASH II TE HOTEL AFA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ishqipe agency 25 Krr 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen: Aktash II afer Hotel '' Afa''
Banesa gjendet ne katin nr: 1 e cila eshte e mobilume
Posedon kete renditje:
1 Dhome Gjumi,Sallon me Kuzhine,Banjo dhe Balkon.
Qmimi 35.000E.
044 199 309( Viber )
049 705 464 ( Viber )
Email: ishqipe.agency@hotmail.com
Na vizitoni ne faqen e Facebookit:
KOMUNITET Agjensioni per Patundshmeri iShqipe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim