SHITET BANESA NE BREG DIELLI NDERTUES STANDARDI

Shitet nga: Dugi 26 Mar 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Breg Dielli
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 87 metra katror NETO, ndertim i kompanise "Standardi", e cila gjindet ne katin e 3, blloku i 3. Banesa eshte e mobiluar ne teresi dhe ka kete renditje:

Dhome e dites + kuzhine,
Korridor,
2 banjo,
2 dhoma gjumi,
ballkon
KATI i trete, pamja ka LINDJA

80.000 EUR pa mobile.
88.000 EUR me mobile

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com

Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Ose na kontaktoni në këta numra:
mob:
044 433 667

viber +37744 433 667

e-mail:
search-agency@live.com
Facebook: Agjencioni Search Estate
ve.4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim