SHITET BANESA NE BREG DIELLIT MBRAPA RAIFAISEN BAN

Shitet nga: DRENI Sot 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: breg diellit
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE BREG DIELLIT MBRAPA RAIFAISEN BANK-es BANESA GJINDET NE KATIN E 6 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON


Viber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim