SHITET BANESA NE KALABRI 63m2

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria 08 Sht 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE LAGJEN Kalabria

• Banese e mobilume
• Kati 6 (pamja e baneses nga lindja e diellit)
• 63m2
• Sallon
• Kuzhine
• Nje dhom te gjumit
• Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Bodrum

Cmimi 52.000 euro

Shitet banesa ne lagjen Kalabria banesa eshte ndertim i kompanis NARTEL banesa ndodhet ne objektin ku eshte MAXI ose PROCREDIT BANK.

Banesa shitet komplet e mobilum ka nje renditje shum te mire me mobile moderne dhe shum te rujtura te përdorua shume pak, banesa ka pamje nga lindja e diellit posedon parking te mjaftushem rreth objektit hapesir gjelbëruese qerdhe etj.

Banesa posedon madhesin prej 63m2 si dhe ka nje organizim shume funksional, banesa ka uje 24h, lift24.Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni MB
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00
Per me shume informata:
045 688 151 WhatsApp
Ju mirepret: Agjensioni MB
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim