SHITET BANESA NE KALABRI

Shitet nga: Agjensioni Patundshmeria Dje 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Kalabri
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE LAGJEN EMSHIR

• Banese e mobilume
• Kati 6 (pamja e baneses nga lindja e diellit)
• 63m2
• Sallon
• Kuzhine
• Nje dhom te gjumit
• Banjo
• Ballkon
• Shpajz
• Bodrum

Shitet banesa ne lagjen Kalabria banesa eshte ndertim i kompanis NARTEL banesa ndodhet ne objektin ku eshte MAXI ose PROCREDIT BANK.

Banesa shitet komplet e mobilum ka nje renditje shum te mire me mobile moderne dhe shum te rujtura te përdorua shume pak, banesa ka pamje nga lindja e diellit posedon parking te mjaftushem rreth objektit hapesir gjelbëruese qerdhe etj.

Banesa posedon madhesin prej 63m2 si dhe ka nje organizim shume funksional, banesa ka uje 24h, lift24.#Ofertat tona mund ti shiqoni edhe ne facebook: Agjensioni Patundshmeria

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 20:00

Mund te na kontaktoni
mob:#tel 045 688 151 #viber
e-mail: info.patundshmeria@gmail.com
Agjensioni i Patundshmerive
“Patundshmeria”
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim