SHITET BANESA NE QENDER TE PRISHTINES 32.68m2

Shitet nga: Arianit 13 Sht 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

26 000 EUR   35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia e KACALLARVE afer shtepis se BAJRAM KELMEND
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet pas Teatrit Kombetar ne lagjen e KACALLAREVE afer shtepis se "Bajram Kelmendit".

Banesa eshte 32.68m2 e kategoris "Gasonjerk" dhe posedon 1 Sallon, 1 Kuzhin, Koridori, Banjo dhe Ballkoni me pamje nga parku i qytetit.

Banesa gjindet ne katin e 4 te banimit si dhe eshte ne gjendje te rregullt dhe e gatshme per banim, posedon te gjitha dokumentet e nevojshme te pronsis dhe ndrimi i pronarit behet ne kohe te shkurter vetem per pak kohe.

Per me shume info kontaktoni ne tele: + 377 44 662 973
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim