SHITET BANESA NE ULPIANE

Shitet nga: Prishtina Estate Dje 08:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesen ne Lagjen Ulpiana e cila ka 74 m2 (NETO), dhe ka sallon me kuzhine, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, nxemje qendror, uje 24 ore (me rezervuar) rryme 24 ore (me invertor), klimatizim, esht komplet e renovuar dhe esht ne katin e katert. Per me shum detaje na kontaktoni ne numerat tan ose ne web faqe ....
Prishtina Estate

038 / 500 - 111
045 / 77 44 77
www.prishtinaestate.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim