SHITET BANESA NE ULPIANE

Shitet nga: DRENI Sot 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE ULPIANE MBRAPA GOLLDENIT BANESA GJINDET NE KATIN E 1 DHE POSEDON

1 SALLON KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKONViber +377 (44) 300-072 ,
Viber +386 (49) 139-136.

GJINDEMI MBRAPA TEATRIT KOMBETAR AFER BANKES TEB
Ofertat tona mund ti shihni edhe ne rrjetin social facebook:DRENI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim