SHITET/LESHOHET me QERA BANESA ULPIANE PRO LAB

Shitet nga: N.SH."ACCESS"-Sali Dje 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 62 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet dhe leshohet me qera banes ne Ulpiane te Laboratori Pro Lab, kati perdhes , banes eshte e renovur ne tersi ofron kushte shume te mira p.sh per ordinanc , zyre , laborator, etj.

- Investimi per renovim ka vler prej 25000 euro.

- Per shitje ka qmimi 125000 euro,
- Per qera qmimi eshte 500 euro.

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
tel:
045/ 666 586
049/ 612 222
038/ 55 80 87
e-mail: access-ks@hotmail.com
Per me shum banesa kliko websatin tone: www.access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim