SHPI ME QERA NE KALABRI ish EMSHIR TE RESTORANT ..

Shitet nga: LIRZA Sot 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Prishtinë
SHPIA POSEDON :
SALLON KUZHIN 6 DHOMA GJUMI E BANJO BALLKONA ABORR UJ RRYM 24 OR OSHT KOMPLET ME MOBILE LSHOHET PER FAMILJAR DHE NDERKOMTAR QMIMI 1000 EUROGjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181
selami.murturi@gmail.com
+386( 49) 545 181
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim