SUPER OFERT banesa ne Arberi

Shitet nga: Blerim 17 Jan 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

41 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
-Banesa Gjendet 5 minuta larg prej kafeve te vogla, mbrapa Ministris te Shendetsise( te banesa e pembet) PRISHTINE. Banesa ka nje dhome te fjetjes, dhome te ndejes, banjo, kuzhine , magazine si dhe ballkon qe gjendet ka lindja e dilellit ne katin e VIII. Ndertim i ri, lifti punon shume mire dhe eshte e mobiluar! Per momentin eshte e dhente me qira!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim