Shes Banesen 35m2, banesat e Hinta Bregu i diellit

Shitet nga: Florim 23 Tet 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes Banesen 35m2 te banesat e Hirta Bregu i diellit.

Rruga Vllezerit Gervalla Blloku 7 Hyrja 4 kati 4

Banesa eshte e mobiluar komplet me kuzhine dhe paisje te reja.

Banesa eshte teresisht e renovuar.

Nga jasht eshte e izoluar me stiropor 10 cm.

Fasada e re e vendosur para dy viteve.

Ka nxemje qendrore 24 ore.(termokos)

Ne ballkon eshte e vendosur tenda shihet ne foto.

Banesa ka kete permbajtje

Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi.
Banjo
Koridor
Ballkon.

Banesa shitet nuk ndrrohet apo me ndonje kompenzim vetem me para kesh.

Shitet prej pronarit direkt jo nga agjensionet dhe posedon dokumentacion te rregullt perkthim i menjehershem tek bleresi.

Mund te me kontaktoni gjdo dite edhe permes Viberit

Qmimi sipas marrveshtjes.

Nr kontaktues: +37744150136

Florimi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim