Shes Banesen ne Lagjen Ulpiana ne Prishtine

Shitet nga: Halit 03 Nën 14:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiana
Sipërfaqe: 77 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Ulpiana.Banesa gjindet ne mes te shkolles Hasan Prishtina dhe qerdhes fatosat,ne katin e 4 e cila ka :sallonin,kuzhine me trapezari te ndare,dy dhoma gjumi,dy koridore,ballkonin dhe banjon.Banesa eshte teresisht e renovuar dhe ka rezervuarin me hidrofor ne rast te ndaljes se ujit.Banesa ka 24 ore ngorhje qendrore dhe eshte e leshuar me qera.Qmimi 1200 euro per m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim