Shes banes te Kawa 60m2 qmimi 48000euro

Shitet nga: Arlind 16 Pri 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

48 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes te KAWA me siperfaqe 60m2 ne katin e peste.banesa perfundon ne prill te vitit 2016.ka dhomen e gjumit.sallon me kuzhin dhe pamje shum te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim