Shes banese 56m2 ne Ulpiane!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 14:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 2 dhoma dhe kuzhinen,ndodhet ne katin e pare te fontana ne Ulpiane!Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim