Shes banesen n'bregun e diellit2(Banesat e Bardha)

Shitet nga: valon 13 Maj 17:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: ndertim i vjeter
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banes gjendet te bregu i diellit 2, te banesa e bardha blloku 2 kati pordhez ndersa ka 2kat lokale nerfundi, ndertim i vjeter 86m2(neto pa llogaritur ballkonat dhe muret), banesa ka 2 dhoma gjumi, dhomen e ndejes, Kuzhinen , banjo, wc ,2 koridora,shpajz, 2 ballkona 5.2m2 dhe podrumi rreth 10m2
Banes gjendet ne pozit te mir dhe ka pamje te mir dielli i bjen qysh ne lindje deri ne perendim.

Çmimi 90 000
Vibe&whatsapp: +37744573248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim