Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Dje 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me sipërfaqe prej 92m2 banesa eshte në katin e parë në lagjen “Kodra e Diellit” Prishtinë, afër shkollës fillore Ismail Qemajli
Banesa posedon:
-Sallon të madhe,
-Kuzhinë,
-Trapezari,
-3 dhoma gjumi,
-1 banjo,
-1 WC,
-dhe bodrum me sipërfaqe 20 m2
Banesa momentalisht eshte me qira mujore
Banesa është komplet e rinovuar në vitin 2011
Cmimi: 115,000 Euro.PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim