Shes banesen ne lagjen Kalabri 84m2 ne kati 7 te

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen me kete rendtje: Kuzhine me trapizeri, sallon, dhome fjetje, banjo, koridor dhe ballkon, banesa shitet komplet e mobiluar ka kaldan me rryme per nxemje gjithashtu pritet qe se shpejti te kycet ne Termokos.,banesa ka pamje nga parku, gjindet mbi kopshtin Loja.
qmim 58000 euro

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim