Shiten banesat 2 dhe 3 dhomëshe, në lagjen Tophane

Shitet nga: Nexhmi Mulolli Dje 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat 2 dhe 3 dhomëshe, në Tophane. Banesa ka hapësira të organizuara mirë dhe pozitë të mirë në qytet, ashensor modern, gjelbërim, këndin e lojërave për fëmijë, parkingje. Banesat janë të gatshme. Tipet e banesave janë :
Tipi 1 - 51.90 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 1 dhomë e fjetjes, banjo, ballkon) kati 3 dhe 9-të
Tipi 2 - 65.89 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 1 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon)kati 2 dhe 9-të
Tipi 3 - 73.29 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon)kati 2-të, 8-të dhe 9-të
Tipi 4 - 80.00 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkon)kati 7 dhe 8-të
Tipi 5 - 92.46 m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, wc, depo, ballkon), kati i 1-rë, 7, 8, 9-të
Garazha, qmimi është 6000 euro.
Qmimi është 850 euro për m2, qmimi i diskutushëm.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim