Shiten banesat e reja te Lesna në lagjen Kalabria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

820 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat e reja te objekt 4 në lagjen Kalabria Kompleksi "Blerti" Lesna. Banesat janë me keto madhësi:
- banesa 51.5 m², (1+1), kati i 4 ,5,6-të,
- banesa 70.8 m², (2+1), kati i 5 dhe 6-të,
- banesa 78.0 m², (2+1), kati i 6-të,
- banesa 99.4 m², (2+1), kati i 1-rë dhe 6-të,
- banesa 118.72 m², (3+1), kati i 1,dhe 6-të,
-banesa 132 m², (3+1) kati perdhese
Qmimi është 820 euro për m².

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim