Shiten banesat ne Lagjen Muhaxheret (L.muhaxherve)

Shitet nga: Isaku 08 Jan 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat në Prishtinë, në lagjen Muhaxheret te udhëkryqi në mes rrugëve “Lordi Bajron” dhe “Ali Kelmendi”, që janë pjesë e kompleksit shumë banesor “Derin Residence” të Investitorit “EL Construction”.
Banesat (apartamentet) në këtë ofertë, ndodhen në katet 4 dhe 5 të banimit dhe kanë ndriçim të mirë nga të gjitha anët. Në ofertë kemi njësi banesore prej: 39 m2, 79 m2, 97 m2 dhe 110 m2.
Objekti banesor është para përfundimit dhe së shpejti pritet të jetë i gatshëm për banim.

Nëse jeni të interesuar na kontaktoni në numrin 049 30 20 57.
Jemi të interesuar për blerës të drejtpërdrejt (pa ndërmjetsim).

- muhaxheret

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim