Shitet BANESA NDERTIM i VJTER ne QENDER

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi 10 Pri 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

97 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 64 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne qender afer rruges Luan Haradinaj, perball qendres se Regjistrimit te Kerrev, banesa eshte ne katin e 3, ka siperfaqe 64 m2 neto me dukumenta, kurse siperaqja real duhet te jet me e madhe (siq eshte ne te gjitha banesat e vjetra), po ashtut ka edhe podrum. Banesa eshte pjeserisht e renovuar dhe ka kete renditje:
- Kuzhinen e cila eshte e madhe dhe perdoret edhe si dhom dite,
- 2 dhoma te gjumit,
- Ballkonin, dhe
- Banjon.

Banesa shitet bashk me mobilje siq shifet ne fotot.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim.access@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim