Shitet BANESA ne BREG te DILLIT te STANDARTI*

Shitet nga: A.P."ACCESS"-Burimi Sot 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 91 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne lagjen Bregu i Diellit te banesat e Standardit, 91m2 (neto) ne katin e peste, e mobiluar.
Banesa është e rregulluar me investime shtesë në parket, pllaka të qeramikes, banjo, wc, mure, kabllim ujësjellës, etj. Banesa ka nxemje qendrore 24h të pavarur nga Termokosi, ujë të ngrohtë (pa bojler)/ ujë të ftohtë dhe rrymë 24orë, si dhe sigurim te objektit gjatë gjith kohës. Banesa shitet komplet me garazhë dhe podrum dhe ka kete renditje:

- Sallonin,
- Kuzhinen,
- 3 dhoma te gjumit,
- 2 banjo, dhe
- 2 ballkona.

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330 Viber
049/ 622 330
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim