Shitet Banesa, Bregu i Diellit, tek QendraTregtare

Shitet nga: Kosova Realty Group 01 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit, tek qendra tregtare
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banese ekskluzive në Bregun e Diellit, prapa qendrës tregtare, 100 metra distancë nag Sh.F. Ismail Qemaili, dhe poaq distancë nga qendra tregtare.
Banesa është tërësisht e renovuar , 100 m2 neto(sipas dokumentacionit), kurse sipas gjendjes faktike ka 110 m2 neto. Ka këtë renditje:
-Sallon
-Kuzhine me trapezeri
-3 dhoma
-Banjo
-Wc
-Ballkon

Kati i 5-ë
hyrja ka 2 lifta që punojnë nonstop, dhe ka mirëmbajtje të rregullt.
Çmimi: 135000 eur.
KRG-Kosova realty Group
tel:044 173 593
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim