Shitet Banesa ne Dardani 93m2

Shitet nga: Banesa 24 Qer 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani, afer termokosit,ne katin e pare,me renditje,sallon, kuzhina me trapezari dhe ballkon,3 dhoma gjumi,2 banjo,2 shpajza,koridor,Cmimi 150,000Burim viber +377 45 83 93 03
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim