Shitet Banesa 85m2 perballe "Sllovenia Sport"

Shitet nga: Omega 19 Qer 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

155 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa 85m2 perballe "Sllovenia Sport".
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 155000 euro.
Na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim