Shitet Banesa 93 m2 ne Mat - Kodi 0642

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 09 Mar 20:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Afer Super Vives
Sipërfaqe: 93 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0642

Lokacioni: Kompleksi Albakos afer Super Vives dhe Chelsi Point

Siperfaqe: 93 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Wc
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Lift

- Komplet Objekti eshte 7 katshe
- Ndriqim te Mjaftushem
- Banesa gjindet ne rrugen kryesore

Çmimi 64.000 Euro

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banes ne Shitje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim