Shitet Banesa Ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Lum Abazi 21 Jan 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te Posta e Vogel ne katin perdhese. Banesa ka Sallon te madh, kuzhine ndaras, shpajz, Ballkon dhe Banjo. Banesa eshte ndertim I vjeter Banesat e kuqe 5 kateshe, dhe me dokumentacion te rregullte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim