Shitet Banesa me dy dh.gj.ne rrugn B ne ndertese..

Shitet nga: Begu 01 Sht 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

840 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa me 84m2 ne rrugen B ne ndertesen e Royalit me renditje Salloni me kuzhin, dy dhoma gjumi, koridor, banjo dhe ballkon banesa eshte e gatshme per banim dhe ngrohjen e ka nga termokosi Cmimi 840 e m2 i diskutushem

Begu viber + 377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim