Shitet Banesa me dy dh.gjumi ne Dardani Bil Klin..

Shitet nga: banesa Sot 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

93 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani bulevardi Bil Klinton ne katin e 4 me pozit lindje-perendim me 80 m2 ne vendim me renditje Salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi, nje wc dhe nje banjo, dhe ballkoniBegu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim