Shitet Banesa në Ulpianë

Shitet nga: Realcon Sot 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 000 EUR   100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 98 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesë në Shitje në Ulpian
Banesa posedon:
1 Dhomë Dite,
2 Dhoma Gjumi,
1 Kuzhinë
2 Banjo
2 Ballkona
Banesa gjendet në Ulpian kati i IV-të, banesat e jug programit. Lifti Punon 24h.
E Mobiluar dhe e Rinovuar komplet
Qmimi i Bneses Ështe 85.000

Agjensioni REALCON ne Prishtinë
Tel:
Viber Kontakt 0037745/882-888
044/405-591
e mail: realcon.pr@gmail.com
Gjindemi në rrugën "Luan Haradinaj nr.17"(përball policisë)
JU MIRËPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim