Shitet Banesa ne Arberi me pamje nga Qyteti

Shitet nga: Zeka 27 Dhj 05:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Arberi ...
Siperfaqe : 90 m2 Kati 5 Garazhim 21 m2 Renditjet 2 Dhoma Gjumi - Qendrim ditor me Kuzhin Banjo Depo Ballkon .
Posedon Nxemje Qendrore dhe Klimatizim professional Uji 24 H - Sigurim Fizik 24 H-Sigurim me Kamera 24 H - Mirembatje nga kompania Hymeri Kleemann - Gjlebrim - Parking etj ...
Banesa shitet me mobilje te kualitetit te lart dhe posedon dokumentacion te rregullt nga pronari ...Zeka
Mob : +38649593000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim