Shitet Banesa ne Breg Dillit 84m2 ( Banesa e kuqe

Shitet nga: Future Invest Sot 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bregu i Dillit
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Breg Dillit ( Banesat e Kuqe ) 84m2 Neto Kurse Bruto Banese i ka 90m2(pasi qe eshte zgjeruar) + podrum, ne dokumente jane 84m2 pa e perfshire podrumin, ka 2 dhoma te fjetjes, 1 trapezari, 1 dhome te pritjes, 1 kuzhine, 1 banjo +wc, 1 wc tjeter, 1 balkon, si dhe podrumi kati i 4.


Agjensioni Future Invest
045799979
04989900
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim