Shitet Banesa ne Breg te Diellit 34m2

Shitet nga: zgjidhja Dje 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu I Diellit
Sipërfaqe: 34 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne lagjen Bregu i Diellit,te Xhambazte

Banesa gjendet ne katin e 3 dhe posedon em dokumenta 34 m2
Posedon,:dhome dite ,kuzhine ,koridor dhe nje banjo

Dokumentacioni eshte ne rregull.
Cmimi 36000 i negociushem

Kontakti:
045 558 533
049 313 444
email:zgjidhja.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim