Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0657

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 09 Mar 20:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: te xhambazet
Sipërfaqe: 66 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0657

Lokacioni: Lagjen Aktash 3 te Xhambazet afer Klinikes Zatriqi dhe Anaderm

Siperfaqe: 66 m2

Kati 5

Renditjet:

- Dhom Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- 2 Ballkona

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Lift
- Uj 24 H
- Parking
- Leje Ndertimit

- Pamjen nga Qyteti

- Banesa shitet e mobiluar

Çmimi €62.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com

Banes ne Shitje

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim