Shitet Banesa ne Bregun e Diellit

Shitet nga: Begu Dje 13:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne bregun e diellit ne katin e 3 me 65m2 eshte e renovume me renditje dhomen e dites, kuzhina me trapezari dhoma e gjumit, shpajz, koridor, banjo dhe ballkon Cmimi 55.000 e
Begu viber +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim