Shitet Banesa ne Bregun e Diellit 120m afer Qerd..

Shitet nga: Banesa 03 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne bregun e diellit me 120m2 kati i 6 me renditje Sallonin me kuzhine tri dhoma te gjumit, dy banjo, shpajz dhe dy ballkona pranimi i qelsave eshte bere eshte e gatshme per banim eshte afer qerdhes ''Dielli'' dhe shkolles Ismail Qemali ndertesa eshte e kyqur me ngrohje nga Termokosi dhe ngrohje me kalldaj Cmimi 850e m2


Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim