Shitet Banesa ne Bregun e Diellit ndertim i vjeter

Shitet nga: Banesa 17 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit banesat e bardha me 65m2 ne katin e 3 me renditje Sallonin, kuzhinen me trapezari, dhomen e gjumit, koridor, banjo dhe Ballkonin

Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim