Shitet Banesa ne Dardani te bashksia e 3t lokale

Shitet nga: Begu Dje 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Dardani te bashksia e tret lokale ne katin e shtat me pozite lindje pamje nga parku 52m2 ne vendim me renditje Salloni, kuzhina me trapezari, dhoma e gjumit, koridor, banjo dhe ballkoni Cmimi 65.000e
dokementet komplet prej kadastrit


Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim